SEVERNVALE ACADEMY, Shrewsbury, Anglicko

Shrewsbury

Jedno z najkrajších stredovekých mestečiek, v ktorom nájdete len málo turistov, a preto sľubuje vhodné podmienky na štúdium jazyka v autentickom prostredí.

Shrewsbury je okresným mestom Shropshire a je hlavným obchodným centrom pre okolitú populáciu. Mesto má 100 000 obyvateľov a žije bohatým spoločenským životom – nájdete v ňom množstvo “pubov”, reštaurácií a nočných klubov, vynikajúce športové centrá, obchodné domy, nákupné centrá a butiky. Mesto obklopuje nádherná príroda, ktorou sa môžete kochať na prechádzkach, pri bicyklovaní, rybárčení alebo pri golfe.

Je to miesto, v ktorom sa budete naozaj cítiť „anglicky“.

Severnvale Academy

Je jedinou akreditovanou jazykovou školou v Shrewsbury. Nachádza sa v centre mesta a bola založená v roku 1982. V Severnvale Academy nájdete nielen vynikajúcich lektorov s bohatou praxou, zaujímavé a motivujúce hodiny, ale aj rodinnú atmosféru a individuálny prístup.

Ponuka kurzov

  • Kurzy všeobecnej angličtiny
  • Príprava na certifikáty: FCE, CAE, CPE, BEC, TOEFL a IELTS
  • Kurzy Business & Executive – obchodná alebo tematická angličtina
  • Kurzy pre deti a mládež od 13 – 18 rokov

Všetky kurzy v Severnvale sú navrhnuté tak, aby zlepšili vašu presnosť, plynulosť a sebavedomie pri používaní angličtiny. Kurzy prebiehajú ako individuálne, skupinové alebo kombinované.

Vzdialenosť od letísk

Birmingham, Manchester, Liverpool – približne 1 hod.

Londýn – 2,5 hod.

Možnosť zabezpečenia odvozu z letiska taxíkom.

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené v hosťovských rodinách, ktoré vám vytvoria príjemnú atmosféru a množstvo situácií na zlepšenie komunikačných zručností.

Ubytovanie De luxe v hosťovskej rodine. Rovnaké podmienky ako v hosťovskej rodine, s rozdielom vo veľkosti izby.

Ubytovanie Executive – so samostatným sociálnym zariadením. Domáci hostitelia majú vysokoškolské vzdelanie a väčšina z nich pracuje v podobnej profesijnej oblasti, akou je tá vaša. V prípade, že ubytovanie nie je v blízkosti Akadémie, je zabezpečený transport z/do Akadémie, cena ktorého je zarátaná v cene ubytovania.

Ubytovanie v B&B alebo v hoteloch.