ANGLOLANG, Scarborough, Anglicko

Scarborough

Nachádza sa na severovýchodnom pobreží Anglicka a je ideálnym miestom na štúdium, relax a zábavu. Každého návštevníka ANGLOLANGU a Scarborough očakáva vrúcne Yorkshirské privítanie. Scarborough ponúka vzrušujúci denný aj nočný program. Je to obľúbené letovisko všetkých Britov. Ľahko sa z neho dostanete do neďalekých nádherných miest ako sú York, Edinburgh, Whitby, Leeds, alebo môžete navštíviť jeden z najrozľahlejších národných parkov Anglicka – North Yorkshire Moors.

Anglolang

Škola, ktorá ponúka priateľské prostredie a profesionálny prístup s reputáciou najkvalitnejších kurzov. Je situovaná v historickej budove z 19. storočia neďaleko mora. Je nadštandardne zariadená a poskytuje atraktívne a pohodlné prostredie. Šestnásť pohodlných učební, knižnica, študentská miestnosť, kaviarnička, premietacia miestnosť, moderné audio-vizuálne zariadenie, PC miestnosť s prístupom na Internet či súkromné kino sú len časťou príjemného a moderného zariadenia ANGLOLANGu.

Ponuka kurzov

  • Kurzy všeobecnej angličtiny
  • Kurzy obchodnej angličtiny
  • Príprava na certifikáty (PET, FCE, CAE, CPE) alebo certifikáty potrebné k vysokoškolskému štúdiu (IELTS, University Foundation Programme in English, GMAT, TOEFL, TOEIC)
  • Kurzy pre učiteľov (Language & Methodology , English language Training for Vocational Teachers)
  • Angličtina + GOLF
  • Angličtina + hobby (varenie, umenie, aranžovanie kvetov, šport, divadlo, Internet)

ANGLOLANG má moderný prístup k učeniu sa jazyka – učitelia používajú špeciálny softvér a väčšina tried je vybavená interaktívnou tabuľou, čo robí hodiny dynamickejšími.

Vzdialenosť od letísk

Manchester – 2 hod. a 30min

Londýn – 2 hod. a 45 min

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené v rodinách, B&B, hoteloch alebo v apartmánoch.